Cześć! Cieszę się, że tu jesteś!

Story of my trip to blog stworzony po to, aby pokazać, jak w praktyczny sposób zaplanować podróż na każdą kieszeń. Każdy z Was może podróżować a potrzebna do tego jest inspiracja, chęci i brak ciągłych wymówek. Mam nadzieję, że to pierwsze wam zapewnie ale reszta zależy od Was

Nazywam się Mateusz Głowacki i od kiedy skończyłem 18 lat zacząłem podróżować co roku dodając coraz to ciekawsze i śmielsze kierunki, a założyć bloga postanowiłem w 2020 roku. Podróże staram się pogodzić z pracą przy renowacjach zegarków. Dość nie typowy zawód ale zegarki to też moja pasja.

 

Mam za sobą wizytę w 41 krajach na różnych kontynentach i każdą chwile poświęcam na planowanie kolejnych wypadów i wyszukiwaniu tanich lotów.

To prawda, że podróże kształcą i przynoszą niesamowite wspomnienia, które będzie się pamiętać do końca życia. Zebrane doświadczenie z pewnością pomoże i wam w swojej podróży. Śmiało piszcie a podzielę się z wami inspiracjami, pięknymi miejscami i praktycznymi poradami.

 

 

Z każdych wypraw staram się uchwycić najlepsze kadry żeby później podzielić się z wami pięknymi fotografiami i pokazać Wam nasz świat w nowym świetle. Mam nadzieje, że dzięki mnie przeniesiecie się choć na chwile do tych cudownych miejsc i zainspiruje was do wyruszenia w świat.

 

Motto: Masz wymówkę, nie masz wspomnień!

o mnie
ja
ja z plecakiem
ja w kanionie

Zachęcam Cię do śledzenia mnie na social media: