You are currently viewing Loty za 0 złotych! Wizzair daje 100 tys. darmowych biletów!

Loty za 0 złotych! Wizzair daje 100 tys. darmowych biletów!

Piękny gest węgierskiej linii lotniczej. Wizz Air 2 marca w środę ogłosił wsparcie dla ukraińskich uchodźców, oferując 100 000 bezpłatnych miejsc na wszystkich lotach europejskich z krajów graniczących z Ukrainą (czyli Polska, Słowacja, Węgry, Rumunia). Linia pomaga uchodźcom dostać się do miejsc docelowych, gdziekolwiek miałyby one być. W tym celu umieszczono już większe samoloty i wyznaczono dodatkowe loty z państw graniczących z Ukrainą.

Dodatkowo płatne są większe bagaże oraz loty z innych krajów, choć tu również obowiązuje specjalna oferta dla uchodźców.

Linia lotnicza dodaje jeszcze  w swoim komunikacie, że  według wiedzy Wizz Air, wiele osób rozpoczęło migrację, jednak utknęło w innych miejscach niż docelowe. Dla nich linia przygotowała ofertę ratunkową w wysokości 29,99 euro na wszystkie inne loty (z wyłączeniem ZEA, Islandii i Wysp Kanaryjskich), a także w wysokości 69,99 euro na loty do ZAE, Islandii i na Wyspy Kanaryjskie.

Uchodźcy z Ukrainy, którzy chcą zarezerwować lot mogą to zrobić na stronie: https://wizzair.com/#/rescue. Przez cały marzec dostępne będzie 100 000 bezpłatnych miejsc i taryfy ratunkowe. Podczas rezerwacji oraz odprawy pasażerowie będą proszeni o okazanie ukraińskiego paszportu/numeru dowodu osobistego.

„Nasze serca są z obywatelami Ukrainy. Z zaangażowaniem pomagamy tak wielu ukraińskim uchodźcom, jak to jest możliwe, aby mogli dotrzeć w bezpieczne miejsca” — podkreślił dyrektor generalny Wizz Air József Váradi.

Pomogę zorganizować Ci twoją podróż!

Oferuje profesjonalne doradztwo turystyczne i indywidualną organizację podróży. Zobacz moją ofertę:

Kliknij tutaj!

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

Jeśli się podobało, prześlij dalej!

Dodaj komentarz